دانلود فونت انتظار

هوالمحبوب

سلام علیکم

چند وقتی هست که به درخواست رفقا سعی داریم تا خط انتظار رو بصورت فونت طراحی و خدمت شما گرامیان تقدیم کنیم.

اما از آنجایی که هیچ نرم افزاری قابلیت هوش انسان رو ندارد و تعریف همه این قابلیت ها برای نرم افزار نیز نشدنی است این امر به تاخیر افتاد.

اساتید خوشنویسی و یا هنرمندان این عرصه نیز واقفند که نرم افزارهای مخصوص خطاطی با نواقصی همراه بوده و هستند و نمی توان از آن ها الگو گیری کرد.

با این حال و با توجه به درخواست های مکرر دوستان تصمیم گرفتیم حتی با وجود این نواقص با استفاده از مفردات خط انتظار فونتی طراحی و خدمت شما تقدیم کنیم.

با توجه به این نکته که خط انتظار از فراز و فرودهای زیادی برخوردار نیست کار طراحی فونت آن چندان سخت به نظر نمی رسید اما با این حال به دلیل عدم برخورداری فونت از هوش انسانی، ممکن است با نواقصی همراه باشد که خواهشمندیم نواقص را از طریق قسمت نظرات برای ما ارسال نمایید تا نسبت به رفع آنها اقدام نماییم.

ضمنا به دلیل عدم آشنایی ما با نرم افزارهای طراحی فونت اگر در این زمینه تخصص دارید اعلام بفرمایید تا زحمت رفع نواقص احتمالی را به شما بسپاریم.

این فونت در نرم افزارهای مختلف همچون ورد و فتوشاپ امتحان شده و برای استفاده از آن کافی است فونت را در سیستم خود بارگزاری کرده و در نرم افزار مورد نظر خود نام Entezar را جستجو نمایید.

برای دریافت فونت انتظار ، یک صلوات برای تعجیل در ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بفرستید.

فونت انتظار
فونت انتظار

برای دریافت فونت انتظار اینجا کلیک کنید.

هر گونه استفاده از فونت انتظار که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست.

یا علی مدد