حدیث / یا علی خلقت انت و انا من نور الله تعالی

هوالمحبوب

سلام علیکم

رسم الخطی که در این مطلب خدمت شما کاربران سایت معلی تقدیم می کنم مربوط است به حدیث شریف پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله وسلم) در شان امام علی (علیه السلام) که با خط معلی خطاطی شده است.

در این حدیث آمده:

«یا علی خلقت انت و انا من نور الله تعالی»

برای دریافت این رسم الخط ، یک صلوات برای تعجیل در ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بفرستید.

یا علی خلقت انت و انا من نور الله تعالی
یا علی خلقت انت و انا من نور الله تعالی

برای دریافت رسم الخط در ابعاد اصلی، روی تصویر بالا کلیک کنید.

هر گونه استفاده از رسم الخط ها (در قالب بنر و پوستر و یا امور تجاری) که موجب نشر فرهنگ اسلامی می شود موجب خوشحالی و رضایت ماست.

یا علی مدد

 

 

مطالب مرتبط

2 نظر

 1. اکرم رشتیانی

  با سلام
  جناب آقای زاهدی به گمانم سایت رسمی معلی بیش از ۱۰ سال پیش توسط مبدع همین خط جناب استاد حمید عجمی راه اندازی شده حالا شما یکدفه بدون هیچ تجربه ای در مورد این خط سایتی را راه انداختید که هیچ کدوم از این خط ها و تابلوها درست نیستند ( از دید تخصصی ) گرچه بماند که همه فونتها و حروف از تابلوها و اثرهای استاد عجمی گرفته شده ولی چون شخص متخصص اونها رو ادیت نکرده دارای نقص زیادیه..
  خلاصه اینکه فکر نمیکنم کار شما اصلا درست باشه اول اینکه هیج اسمی از مبدع این خط برده نشده و دوم اینکه کاش لااقل اسم معلی رو روی این سایت نمیذاشتید………..
  کاش میشد ما ایرانیها حد و حدود خودمونو میدونستیم و هر کس در خور تلاش و زحمت واقعی که در مورد کاری انجام میداد ادعا میداشت کاش…
  و متاسفانه باز ما عادت کردیم به اسم مذهب هم کارامونو پیش ببریم و اگه کسی هم اعتراضی داشته باشه بگیم بابا داره برا اهل بیت کار میکنه……

  پاسخ
  1. admin

   سلام علیکم
   در ابتدا از این که با دیدی تخصصی آثار رو نقد کردید متشکرم.
   اما در مورد قضاوت هایی که داشتید چه در این نظر و چه در نظری که به گمانم در سایت هترمندان ایران ارسال داشته اید کمی دچار اشتباه شده اید که باید توضیحاتی خدمت شما و دوستان ارائه دهم.
   اول این که بنده هرگز به ساحت استاد عزیز و بزرگوار استاد عجمی جسارت نکرده ام که مثلا خط ایشان را به خودم نسبت دهم اما شما بد نیست به این سوال حقیر پاسخ بدهید که مگر مثلا خط ثلث را که شخصی ابداع کرد دیگران نباید از آن خط استفاده می کردند؟ برای من جای تعجب دارد شما اگر خطاط هستید حتما با یکی از خط های متداول خطاطی کرده اید آیا باید شما را به خاطر استفاده از خطی که شخص دیگری ابداع کرده (با این لحن نچندان مناسب شما) متهم کرد؟!
   دوم این که بنده شاید بیش از ۳۰ اثر از استاد عجمی ندیده ام و در واقع تصاویری که دیده ام از سایت ایشان بوده و این که شما بدون آگاهی بنده را متهم به استفاده از خط های تابلوی ایشان می کنید جای سوال دیگری دارد که مگر می شود تمامی حروف و اتصالات به کار رفته و قول شما ادیت های یک خط را از ۳۰ اثر استخراج کرد؟
   در مورد اسم بردن از استاد عجمی که بزرگوار و عزیزند برای حقیر و همه هنرمندان خوشنویس به نظرم ارائه توضیحی از جانب حقیر در مورد این استاد توصیف ذره ای است از خورشید و به نظرم الان همه خوشنویسانی که مخاطب این سایت هستند به خوبی این استاد عزیز را می شناسند اما انتقاد شما را به دیده منت می پذیرم به همین خاطر اگر شما از هنر و زندگی نامه ایشان اطلاعات دقیق و مستندی دارید برای بنده ارسال کنید تا در سایت قرار دهم.
   در مورد این که عادت کرده ایم به اسم مذهب ….. هم بماند به قضاوت ذات مقدس اله…
   یا علی مدد

   پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.